Mustafa HOLAT Onuruna Yemek

Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu’ndan Aralık ayında emekli olan Postnişin Mustafa HOLAT onuruna  Selçuk Otel’de yemek programı düzenlendi.

Topluluk sanatçılarının  eşleriyle birlekte katıldığı ve samimi bir havada geçen yemek sonrasında Topluluk Sanat Yönetmeni Yusuf KAYYA ve Topluluk Müdürü Ömer Faruk BELVİRANLI birer konuşma yaparak, Mustafa HOLAT’ın görevde olduğu dönemdeki başarılı çalışmaları hakkında konuştular. Mustafa HOLAT da, düzenlenen yemek programından duydugu memnuniyeti belirterek, görevde olduğu süre içerisinde birlikte çalıştığı arkadaşların yemekte biraraya gelmelerinden çok mutlu olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Emekli Mustafa HOLAT’a, Topluluk Müdürü Ömer Faruk BELVİRANLI destarlı sikke tablosu, Postnişin Fahri ÖZÇAKIL buket takdim etti. Sanat Yönetmeni Yusuf KAYYA’nın eşi de Mustafa HOLAT’ın eşine buket verdi.

Daha sonra Topluluk sanatçıları, Mustafa HOLAT’ın çalıştığı dönemde birlikte paylaştıkları anıları anlattılar. Program, Kur’an-ı Kerim ve dua ile son buldu.